Extreme bike riding Rožmitál

= = = = = = = = = = = ÚŽASNÍ MUŽI NA LÉTAJÍCÍCH STROJÍCH = = = = = = = = = = = = = = = =

Riders

Marťulák

žejo týpek prostě neohroženej... jako holky a mašiny,záplaty na gíny.....

Martin Benda

co bych tak měl o sobě říct..když mojí existenci neokomentuje žádnej jinej člověk, budu se snažit, formou neformálního odstavce, ukázat se v tom nejlepším světle (ale zase nepřechválit :)

Je mi 17 let.

Na kolesu jezdim od nepaměti,dycky se mi líbilo spíš z kopce dolu než v záplavě potu funět nahoru.

Nejvíce si libuju, jak už jsem řek, asi v lehčím sjezdu. Na nějakej hard-core nemam bike, ale hlavně se na to mam moc rád..
Zatim jsem na začátku doufam dost dlouhý a progressivní cesty bike světem, žádný vypečený kousky moc neumim, ale nechybí mi nadšení, a radost z pojezdu. A to je to co mě motivuje k dalším metrům na kole. Ikdyž by někdo řek že to stojí zahovno, mě to baví a to je důležitý...

Abych to uved na pravou míru, přednost dávam session, kde se nás sejde víc a jezdíme s klukama..tlačit to někam nahoru, a pak si to sázet dolu, jen za chřupání větviček a třískání řetězu,to mě nebaví..

Nejlíp asi vzpomínam ( ikdyž se to dá těžko říct) na DH Dědek.Letní akcička v bezchybné režii Ondry Stehlíka.
*(díky patří celému realizačnímu teamu, včetně totálně nasazených skautíků a jiskřiček)
Ikdyž pro některé zkončila rozpačitě...konkrétně více či méně hrozivým pádem...já si jí užil  se všim všudy.Minimálně jezdecká kvalita a atmosféra byla jedinečná..

A pak Buky Cup byl prostě balzám na duši...ještě jsem si před zimou spravil chuť,aby bylo na co vzpomínat,až budou závěje a užívat si budem freeride na lyžích :-D


Z příležitostních akcí se mi posl dobou líbil FR dolu z nejmenovaného kopce nad Lázem..jako kdybych asi po 100 metrech neprorazil a zbytek neodjel u napůl ušlou galuskou, bylo by to dokonalý...*(respekt Luboshovi,kterej stejnou trasu absolboval na Haro BMX !!!! )

Nesmim zapomenout na Rožmík city ježdění...to má tu výhodu, že sme si u nás doma našli za ta léta ježdění každej svý, takže projedem párkrát centrum a každej se vyblbne dosytosti...Bike:

Jako jezdim na Spec HardRock, již značně upgradovanej, oproti tomu, co mi maminka v dobrý vůli kupovala.Ještě teď jí slyšim..jen doufam že na tom kole nebudeš vyvádět nějaký hlouposti, aby ti dlouho vydrželo...

Žádnej oblíbenej trick nemam...rád se proletim vzduchem, to bez debat, a taky mou dušičku bezpečně uspokojí masivní bunny hop přes cokoliv..

Hodně si posl. dobou vážim stavu kola, do jakýho jsem ho dostal, dvoubrejlová vidle pomohla geometrii a líp funguje, než ta stará XC chudinka.. A taky že jsem konečně dosáhl, pomocí napínáku a klik s rockringama, nepadání řertězu... Jediný, co jsem mu proved zlýho, že jsem v nezkušenosti vysmah značnou ránu na zadní ráfek. Čimž jsem mu dal takovou lekci, že už se nevzpamatoval.
Na jeho místo nastoupil širší, prý i pevnější Remerx Jumbo.
Každopádně na jaře, než vyrazíme do hvozdů, je potřeba některý komponenty omladit a obnovit..

Poslední komentáře
16.10.2007 22:41:26: Ty kluku ještě jednu věc: Já se ti divimsmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley...
16.10.2007 22:38:00: No tenhle Káďa je těžce neohroženej to je pak třeba záplatovat duše a ne džínysmileysmileyrovnat ohnutý ...
 
NEVER KISS AFTER PISS >>>>>> DON'T EAT YELLOW SNOW, IT NEEDN'T BE CLEAN