Extreme bike riding Rožmitál

= = = = = = = = = = = ÚŽASNÍ MUŽI NA LÉTAJÍCÍCH STROJÍCH = = = = = = = = = = = = = = = =

Homepage

Buky cup 2008

Tady je pár řádek z letošního buky cupu, kterej jsem letos opět nejel:-(

                                    Buky cup 2008

 

Letošní závody v Pročevilech byly pojatý opravdu ve velkým stylu. Ostatně jako každý rok stoupá kvalita těchto závodů. Přihlášeno bylo letos 30 riderů a 3 riderky. Teď něco o trati. Oproti loňskému ročníku se poněkud změnila. Start byl opět nahoře na louce u kostelíka. Pokračovalo se dolů, přes obě louky a v dolní části se obě tratě rozdělovali. Levá směřovala k retardéru z balíků slámy a potom se pokračovalo po části postavené z lešení dolů k lávkové části. Na novej „přeslávkáč” se ale nejelo. Před nim byl udělanej malej vant, kterej přiváděl bikery už k velký spodní klopence a za ní byl hned cíl. Pravá trať vedla přes nově postavenou část. Směřovala přes malý posílák a houpačku. Po překonání této části se pokračovalo na zajímavý úsek. Na boule. S touhle technicky obtížnější pasáží mělo několik riderů plno práce. Potom se pokračovalo po pravé části parku až do cíle, který byl letos společný.

Dopoledne se ještě ladila trať a kolem poledne, když už byla připravena a začalo se trénovat. Počásko docela šlo, ale mohlo bejt tepleš. Nebudu se dál tolik rozepisovat. Každá část se jela dvakrát. Po odjetí jízd se vybírala ta rychlejší a časy z pravé a levé části se sčítaly. Zatím co se po odjetí všech závodníků sčítaly časy, byla v plánu po malé přestávce show ne velkým odpalu. K jízdě se odhodlalo překvapivě mnoho lidí. Z RPT KDH se do jízd pustil Benďák, Míla a Matěj. Míla klasicky tejbloval v menšího paleťáku a krásně lítal na velkým dřevěňáku. Benďák odpanil taky velkej skok, kterej asi po třech ,,hranách“ skákal na pohodu. Největší štýlo měl ale Matěj. Celý závod ani jednou nespadnul, což je u něj vyjímka, ale u skoků si to vynahradil. Třikrát skákal a pokaždý okusil tvrdost Pročeviského bikeparku. Jednou se mu dokonce povedl superman.

Tak a výsledky. Tramtadadáááá.  1.místo mezi holkama? EVČA!!!!! První, ale ne poslední úspěch RPT KDH. Potom byli na řadě celobrka. 1. místo získává???????? Benďák!!!! Super práce. A v hlavní kategorii pevňáku se na druhém místě umístil Míla!!!! BOMBA!!!

Po vyhlášení se rozjela arterparty, která prej byla moc!

Na závěr bych chtěl poděkovat všem organizátorům za supr závody. Všichni jsme udělali za rok docela pokrok a myslím si, že to bylo na výsledkách hodně znát. Škoda je Kuře spadnul při tréninku a nemohl se umísti vejš. Buky cup 2008 byla velmi povedená akce a já doufám že ročník 2009 bude ještě lepší a já se ho konečně taky zůčastním.

Poslední komentáře
28.09.2009 20:38:23: bazény, zastřešení Albion
 
NEVER KISS AFTER PISS >>>>>> DON'T EAT YELLOW SNOW, IT NEEDN'T BE CLEAN